Julia Komárová a její beauty tipy & triky, které se vám budou hodit

Julia Komárová se v kráse pohybuje už od dětství - její maminka je majitelkou značky Dermacol. Za tu dobu si v líčení i péči našla vlastní cestu... S Cosmopolitanem se podělila o své nejen beauty tipy, které vám zaručeně zlepší den.
Text: Kristýna Schafferová 4. března 2023

Foto: Dermacol

Pokud někdo o kráse něco ví, pak Julia – dcera Věry Komárové, majitelky Dermacol, jedné z nejprodávanějších kosmetických značek u nás, jejíž je nejen tváří, ale také pro ni už odmala navrhuje obaly. Krása pro ni sehrává v životě důležitou roli, protože už od dětství vyrůstala v prostředí, kde byla právě krása upřednostňována, a i když to zní možná zvláštně, dokázala se díky tomu najít a své unikátní krásy si začít cenit. S Cosmopolitanem se podělila o své beauty tipy a triky, na které nedá dopustit. A přidala ještě dva bonusové navíc - na svou oblíbenou knihu a místo, kam ráda ve volném čase chodí.

Tip č. 1: Oblíbená řasenka

Miluji dlouhé a husté řasy. Proto jsem se s radostí stala tváří reklamy na řasenku Infinity, která je prostě boží! Díky výjimečnému kartáčku této novinky od Dermacol, kombinujícímu jemná vlákna i hřebínek, jsou řasy krásně rozčesané, nekonečně dlouhé a na pohled i znásobené. Navíc je řasenka dlouhotrvající, takže s vámi udrží krok.

Tip č. 2: Lesk nebo rtěnka?

Záleží na příležitosti. Na slavnostní večer zvolím rtěnku, ale na běžný den miluju lesky. A F****** High Shine od Dermacol je můj favorit. Můžete si vybrat z pěti nude odstínů, které na vašich rtech vykouzlí oslnivý lesk jak z Hollywoodu.

Tip č. 3: Pomoc při akné

Pro ty, kteří bojují s pupínky, mám skvělou vychytávku – zmatňující korektor Acnecover. Skvěle pupínky zakryje a zároveň je díky obsahu Tea Tree oleje a zinku léčí. Bez tyčinky Acnecover se už neobejdu.

Tip č. 4: Kam za dobrým vínem

Krása není jen o líčení, ale i o poznávání krásných míst, krásných lidí a společných setkání. Proto velmi ráda zajdu s kamarádkou na skleničku vína do wine baru AdVivum v Praze, který je v krásném prostředí zahrady Slovanského domu.

Tip č. 5: Knížka, která vás dostane

Miluju beletrii, tedy krásnou literaturu, protože vám otevírá obzory, rozšiřuje přehled a je potravou pro duši. Kniha, která mě naposledy opravdu okouzlila – Antony Doerr - Jsou světla která nevidíme.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné