Elixír krásy & alchymie přírody

Obsah krásných skleněných lahviček značky RAAW Alchemy je pečlivě namíchaný z organických, udržitelných a divoce rostoucích ingrediencí a oceánských rostlin. Už nemusíte dělat kompromis mezi přírodním složením a top výsledky – RAAW Alchemy umí obojí!
komerční článek 26. července 2023

Archiv Cosmo Beauty Awards

Minimalistická dvojka

Perfektní dvojka pro milovníky minimalismu: Odličovací gel Cleansing Silk má extra jemnou texturu, která se mění z gelu na hedvábné mlíčko. To dělá dobře i té nejcitlivější pleti. Když vyčištěné pokožce následně dopřejete modrý olejíček Blue Drops, doslova zaplesá. Je lehký jako pírko a obzvlášť prospěje podrážděné, aknózní a mastné pleti. V obou produktech najdete ingredienci, které se říká Blue Tansy neboli heřmánek modrý. Díky azulenovému pigmentu mají oba elixíry krásy nejen krásnou modravě safírovou barvu, ale také léčivé účinky. Vysoké množství azulenu dává schopnost zklidnit a hojit poškozenou pokožku. Má silné protizánětlivé účinky a působí také proti začervenání kůže.

Nová vůně – Summer must-have z Líčírny

Vůně No Vacancy vám bude dělat skvělou společnost celé léto! Je fresh, rafinovaná a váže na sebe pozitivní emoce. Díky kombinaci hořkého pomela, jemných svěžích citrusů a exotického jasmínu vás teleportuje do prosluněné Kalifornie.

Vše k zakoupení na www.licirna.cz

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné