Barva léta? Modrá! Alespoň v líčení určitě

Chcete dát před černou řasenkou přednost modré? Víme o té nejlepší na trhu.
komerční článek 24. července 2023

Foto: Yves Saint Laurent Beauty

Černá řasenka je evergreen, který nikdy nevybledne, občas je ale potřeba dodat líčení trochu šťávy. A obzvlášť v létě, které přeje barvám, rozpustilosti, náhodným setkáním a novým výzvám. Luxusní značka Yves Saint Laurent Beauty proto vyvinula oblíbenou řasenku Lash Clash v modré barvě, která vašim očím dodá elektrizující magnetičnost. Jste připraveni zaujmout?

Řasy, kterých si nejde nevšimnout

Už žádné umělé řasy ani retušování fotek - řasenka Lash Clash se postará o dechberoucí objem, který působí přirozeně, a přesto odlišně. Textura řasenky je díky inovativním texturačním látkám, barevným pigmentům a posilujícím složkám odolná vůči rozmazání, což je něco, co oceníte nejen uprostřed parného léta!

Krémová textura k řasám okamžitě přilne a vrstvu po vrstvě jim pouhými pěti tahy dodá až 200x větší objem, navíc na nich vydrží až 24 hodin. 

Nalíčí, ale i vyživí!

Ve složení řasenky Lash Clash najdete nejen barevné pigmenty, ale také pečující látky, které značka získává z vlastních udržitelných zahrad YSL Beauty Ourika. Jeden příklad za všechny?  Extrakt z kosatce florentského, díky kterému jsou řasy poddajné, hebké a zdravé, takže jsou krásné i bez nalíčení. 

Komunitní zahrady Ourika založila značka Yves Saint Laurent Beauty na úpatí pohoří Atlas v Maroku. Zaměstnává v nich 32 žen, které pěstují a pečují o všechny rostliny, jejichž květy či kořeny také ručně sbírají. Jsou díky tomu finančně nezávislé a region postupně vzkvétá jako veškeré přírodní bohatství, které v něm roste.

Třešnička nakonec: Kartáček

Extrémně velký kartáček pro maximální efekt od kořínků ke konečkům. Díky své tloušťce zachytí i ty nejmenší a nejkratší řasy, které rovnoměrně pokryje barvou. Jeho dvojitý kónický tvar je pak prodlouží a ve vnějším koutku oka vytvoří liftingový efekt, takže se váš pohled opticky krásně otevře. 

Volume up. Clash on.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné