Cosmopolitan Beauty Awards 2023 jsou tady! Hlasujte a vyhrajte super kosmetické ceny!

Letos opět zasedne speciální, neovlivnitelná porota – VY! Komu dáte svůj hlas tentokrát?
Text: Redakce 17. května 2023

Foto: Archiv HMI

Golden alert! Osmý ročník CBA je tu. Hledá se nejlepší kosmetika na trhu. O tom, které beauty produkty letos získají medailové příčky, se nerozhoduje jen tak někde v zákulisí inkognito, ale vybírá je speciální odborná porota. A tou budete VY! Pokud vaše favority odměníte svým hlasem, Cosmo odmění vás: Můžete vyhrát krásné kosmetické dárky & další výhry. Na vaši přízeň čeká dlouhá fronta hvězd! Čas hlasovat máte do 2. června 2023 na webových stránkách cosmopolitan.cz/cosmoba. Koho vyberete tentokrát?

Všechny soutěžící produkty jsou rozděleny do dvou základních kategorií: LUXE a POPULAR. Dále pak do 13 detailnějších podkategorií, mezi nimiž najdete nejen skincare a make-up, ale také kosmetické nástroje či péči o zuby. Své hlasy můžete dát vždy jednomu favoritovi v každé kategorii a podkategorii. Někdy je volba jasná, jindy je těžké vybrat… Vítězné produkty získají všechny zasloužené pocty a samozřejmě také pečeť CBA, která dá všem hlasitě najevo, že jde o vámi vyzkoušenou a milovanou kosmetiku. A co je víc než osobní zkušenost, no ne? 

Jak můžete soutěžit:    

Rozkliknete cosmoba.cz a objevíte 13 kategorií. Vyplníte krátký dotazník s vašimi údaji, odklikáte produkty, které jsou podle vás nejlepší a zaslouží si stát v záři reflektorů. Všechny soutěžící produkty jsou rozděleny do dvou základních kategorií: LUXE a POPULAR. Dále pak do detailnějších podkategorií. Své hlasy můžete dát vždy jednomu favoritovi v každé kategorii a podkategorii… a pak už jen čekáte, jestli se na vás usměje štěstí v podobě krásné výhry. Good luck! Hlasovat můžete do 2. června 2023. Vyhlášení vítězů najdete v červencovém Cosmopolitanu.    

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné