Adriana Lima se vrací do Victoria's Secret, stala se tváří nové vůně

The Queen has arrived...
Text: Jan Houška 5. dubna 2023

Foto: Getty Images

Brazilská supermodelka Adriana Lima, nejdéle sloužící modelka Victoria's Secret, se po pěti letech vrací ke značce jako tvář parfémované vody Heavenly. Lima i Victoria's Secret to v úterý oznámily na Instagramu.

Ve vydané tiskové zprávě společnost prozradila, že spolupráce bude "pokračovat v průběhu celého roku". Adriana se zase nechala slyšet, že je velmi ráda, že může opět spolupracovat s Victoria's Secret, jelikož značka pro ni vždy byl jako rodina.

Novinku s nadšením přijali také fanoušci značky, kteří pod příspěvek na Instagramu píší samé radostné komentáře. "Královna se vrátila," rozplýval se jeden z nich, zatímco jiný napsal: "Ikona je zpět!"

Lima je považována za jednu z nejúspěšnějších a nejvlivnějších modelek všech dob, její kariéra trvá už více než 20 let a získala řadu ocenění a vyznamenání. Modelka stále zůstává inspirací a vzorem pro začínající modelky po celém světě.

A nejedná se o první velkolepou zprávu od Victoria's Secret v poslední době. Společnost totiž v březnu oznámila, že se vrací na přehlídková mola. Extravagantní show, která je proslulá svými andílky a hvězdnými hudebními hosty, si v roce 2019 dala pauzu kvůli nízké sledovanosti a kritice kvůli nedostatečné rasové a tělesné rozmanitosti.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné