Lednový horoskop pro všechna znamení. Btw všechno nejlepší Kozorozi!

Hvězdy by vám chtěly něco říct...
Text: Robert Policar 31. prosince 2022

Foto: Archiv HVMI

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

Začíná rok 2023, v němž můžete očekávat zlepšení snad ve všech oblastech života. Po tom, co se v poslední době událo, to přichází jako na zavolanou. První měsíc bude ale vyžadovat vaši trpělivost, disciplínu a pevnou víru v dobro. Vliv retrográdního Merkuru, který bude trvat do 18. ledna, může způsobit mírný chaos, nenechte se jím však vyhodit z konceptu. Na vše si vyhrazujte dostatek času, abyste se zbytečně ničím nestresovali. Pozornost věnujte vztahům, a pokud to někde skřípe, teď by se to mohlo konečně zlepšit. Zároveň ale v žádném případě nezapomínejte na sebe, protože nastal váš čas.

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~

Většinou řešíte věci jak z rychlíku, teď ale zpomalte. Odvážné plány si zapište, nakreslete nebo je jinak ozdobte, ať jim dodáte sílu. A protože u vás se Vánoce nesly v duchu hojnosti, zaměřte se na sport, zkuste třeba vytrvalostní běh.

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Ideální způsob, jak prožít leden? Hezky pozvolna, s rodinou a dekorováním domova. Nepořizujte si nic nového, pracujte s tím, co máte po ruce – budete z toho mít dvojnásobnou radost. Ve hvězdách se šušká, že vás příští rok potkají změny.

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

Někdy se dny strááášně vlečou. A tak je nechte… Naučte se meditovat nebo si osvojte principy všímavosti. Namísto multitaskingu zkuste singletasking – nejdříve dokončete jednu věc a pak se vědomě přesuňte k dalším. Uleví se vám. A to dost.

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Vesmír vás dokáže čas od času pěkně potrápit. V lednu bude zkoušet vaši víru v dobro, nenechte se ale vykolejit a přemýšlejte o všech pozitivech, která vás za poslední dobu potkala. Vrhněte se také do úklidu a darujte nepotřebné věci.

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Minulý rok si s vámi pěkně pohrál. Vzpomeňte si na to těžké období a uvědomte si, kam až jste na své náročné cestě došli. Právem na sebe můžete být pyšní! A navíc: Vesmír se rozhodl, že vám to příští rok vynahradí, tak se máte na co těšit.

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Začátek roku si užívejte. Nechte práci prací a zaměřte se raději na vztahy, na kterých opravdu záleží. Věnujte se tomu, co vás baví (ano, klidně úklidu, pokud vám přináší ten správný požitek), a do ničeho se nenuťte. Vždyť v prosinci jste si shonu užili až až.

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

Vůbec nevadí, že ještě nevíte, jak s příštím rokem naložíte. Klidně nad tím rozjímejte až do jarní rovnodennosti, nemáte totiž kam spěchat…  Až nastane obrat, budete alespoň na 100 % připravení. Zkuste také napravit nějakou chybu z minulosti.

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Milí Štíři, máme pro vás dobrou zprávu: Zdá se, že se vše zvolna obrací a vaše plány i životní sny se začínají pomalu zhmotňovat. Buďte na to připravení a nebojte se chopit příležitosti. Následujte svou intuici. Copak už vás někdy zklamala?

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~

Udržujte si svůj optimismus i ve chvílích, kdy věci nejdou podle plánu a prapodivně se protahují. Věřte v božské načasování, protože jenom pak to bude dávat smysl. V dohledu jsou nové kontakty, otevřete se jim ale až ke konci měsíce. Pro jistotu.

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~

První dvě třetiny měsíce nedělejte ukvapené kroky jen z důvodu, že začal nový rok. Hezky vyčkejte a číhejte na správný okamžik. Aktivita, která vás v lednu dostane? Feng shui. Anebo zkuste přemístit nábytek, bude se vám snáze dýchat.

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~

Zdá se, že ve vaší blízkosti panuje silná energie. Naučte se nastavit všem blízkým pevné hranice, aby (byť jen nevědomky) nevyužívali vaší ochoty pomáhat druhým. Když si budete stát za svým, začnou ostatní vnímat i vaše vnitřní potřeby.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné