Guccim proti dresscodu, Irina Shayk vyrazila do Cannes ve spodním prádle

Ačkoliv v Cannes v posledních dnech převážně fouká a prší, tak se Irina Shayk rozhodla, že vyrazí na festival pouze ve spodním prádle... (Ve spodním prádle od Gucciho, nutno podotknout).
Text: Jan Houška 24. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Irina Shayk si očividně řekla, že svůj velkolepý návrat (na červený koberec v Cannes (naposled se v Cannes objevila v roce 2018) udělá opravdu, ale opravdu velkolepý. A očividně se jí to povedlo, jelikož v posledních dnech plní titulní stránky novin, a to díky řadě outfitů, které zvolila a zbořila tak tradiční dress code filmového festivalu.

Irina se objevila na červeném koberci na premiéře filmu "Killers of The Flower Moon", kam vyrazila společně se svým BFF Riccardem Tisci, který je zároveň bývalým kreativním ředitelem značky Burberry. Supermodelka vyrazila v šatech Armani Privé v tmavě modré barvě s plnou tylovou sukní a outfit doplnila křídlovými očními linkami, rtěnku tentokrát nechala v kabelce. 

Pozdvižení modelka každopádně způsobila až v neděli večer, kdy vyrazila na další premiéru, tentokrát firmu Firebrand. Irina zvolila outfit od londýského navrháře nigerijského původu Mowalola. Oblékla si dlouhou koženou sukni s nizkým pasem, kterou zkombinovala s bandážovým topem, který se skládal pouze ze dvou pruhů kožených pásků. "V Cannes se očekávají krásné a elegantní šaty a já jsem si s tím chtěla trochu pohrát," nechala se slyšet modelka.

Aby toho nebylo málo, tak supermodelka vyrazila na večírek pořádaný britským Vogue a Chopardem jen ve spodním prádle a s hromadou třpytivých šperků. (Technicky vzato, spodní prádlo mělo přes sebe průsvitné šaty od Gucciho, ke kterým byly šperky připevněny, takže zas tak nahá nebyla).

V posledních týdnech se o Irině mluvilo především kvůli Leonardovi DiCaprio, se kterým vyrazila na Coachellu a pařili společně několik dní. S dvojicí každopádně byla taky modelka Stella Maxwell, která je DiCapriovou dlouholetou kamarádkou. DiCaprio má navíc údajně randit s Gigi Hadid... Kdo ví...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné