Be Scandi, Be Cool. Jarní fashion inspirace od influencerů ze severu

Skandinávská móda je v posledních letech stále populárnější, a to z dobrého důvodu. Pojďme se nechat inspirovat jarními outfity influencerů ze severu.
Text: Jan Houška 4. dubna 2023

Foto: Getty Images

Skandinávská móda se vyznačuje nenápadnou elegancí a praktičností. Styl je postavený na čistých liniích, tlumených barvách a vysoce kvalitních látkách, které kladou důraz na pohodlí a jednoduchost. Skandinávský styl oblekání v poslední době ovládl sociální média a influencerky jako Matilda Djerf neustále udávají trendy. Oversized svetry, široké kalhoty, kabáty, tenisky nebo polobotky, to všechno nosí správná Scandi-girl.

Skandinávští návrháři navíc kladou důraz na udržitelnost a etickou výrobu, což se projevuje v používaných materiálech a výrobních postupech. Ať už hledáte pohodlný svetr, stylový kabát nebo klasické džíny, skandinávská móda má co nabídnout každému, kdo si cení pohodlí, kvality a stylu.

Teď si určitě říkáte, jestli není skandinávský styl vhodný pouze na podzim a zimu, že? Vůbec. Pojďme se společně podívat na největší skandinávské fashion influencery a nechat se inspirovat jejich jarními outfity, které se občas skandinávskému stylu dokonce i vymykají. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné