Udržitelná cesta do ráje

S kamarádkou jsme přemýšlely, kam vyrazit na dámskou jízdu. V plánu bylo užít si moře, pláž, skvělé jídlo a vyvážený příděl sportu. A tak vyhrál Mauricius.
komerční článek 1. dubna 2023

Archiv Constance Belle Mare Plage

Na tomto exotickém ostrově najdete celou řadu luxusních resortů. My jsme se rozhodli pro hotel Constance Belle Mare Plage, a to zejména kvůli dvou kilometrů dlouhé běloskvoucí pláži. Hotel se pyšní patnácti hektary tropických zahrad, tím nejjemnějším pískem a pěti hvězdami, ale přesto nemá ambici šokovat okázalým designem. Stejně jako všechny hotely skupiny Constance se spíše soustředí na udržitelnost a ochranu přírody. Nabízí tak dovolenou, která je lepší pro vás i planetu. Ke spokojenost hostů přispívají i usměvaví zaměstnanci, kteří vás budou rozmazlovat těmi nejlepšími službami. A to ať se ubytujete ve standardním pokoji či v patrové vile s bazénem.

Kdo dostane chuť na mořské dobrodružství může zkusit potápění, wakeboard, paddle board, katamarán i jachting. Díky příznivému větru jsou zde dobré podmínky pro kitování. Na své si přijdou i vyznavači šnorchlování, protože hned u břehu najdou korálový útes s bohatým podmořským životem. Milovníci sladké vody najdou azyl v jednom ze čtyř bazénů. A až budete mít vody dost, nabízí se čtyři tenisové kurty, pétanque, minigolf, fitness centrum, volejbal, čtyřkolky či výlet vrtulníkem. Hotel nabízí i pravidelné lekce fitness a pilates.

Nadšení zde budou také golfisté, které hned u hotelu čekají dvě špičková osmnáctijamková hřiště, Legend a Links, které vám poskytnou nezapomenutelný golfový zážitek i výhledy.

Pokud na dovolené preferujete relaxační režim, pak oceníte lekce jógy při východu slunce či hotový ráj na zemi v podobě lázní Constance Spa. Zajděte na ájurvédskou masáž a nechte se hýčkat organickými produkty.

Po této odpočinkové části si dopřejte gurmánské hody v některé z šesti barů a deseti restaurací, které servírují ty nejlepší ryby, těstoviny i masa. Vynechat nesmíte podnik Deer Hunter, který vám poskytne nezapomenutelné výhledy na golfové hřiště. Servírují zde šťavnaté steaky i vynikající zvěřinu. Určitě navštivte „La Spiaggii“, kde mají skvělé ryby i plody moře.  „Must taste“ je zde spicy lobster. Na oběd pak zajděte do Lakaze. Klidně jen v plavkách a žabkách. Milovníci raw stravy si přijdou na své v Blu Sushi Lounge vyznávající zero waste koncept. To vše doplňuje vinný sklep Blue Penny Cellar s největší sbírkou vín v Indickém oceánu. Patříte-li mezi vyznavače rumu, zajděte do Baru, kde můžete ochutnat neuvěřitelných dvě stě druhů tohoto destilátu.

hotelu Constance Belle Mare nechybí ani kids club, kadeřnictví a řada obchodů. Pokud chcete tento ráj zažít, doporučujeme se obrátit na travel designery z Elite Voyage, kteří splní všechna vaše cestovatelská přání. Místní agentura Solis360 se zase postará o nezapomenutelné výlety.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné