Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Jak vypadala nejprestižnější modelingová akce roku?

Ve Španělském sále Pražského hradu se ve středu 30. srpna uskutečnilo finále modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pro Českou a Slovenskou republiku. Kdo se stal vítězem a koho jsme mohli vidět na červeném koberci?
Text: Redakce 31. srpna 2023

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look 2023

Modelingová soutěž Schwarzkopf Elite Model Look 2023 je projekt, do kterého se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z celého světa. 30.8. 2023 rozhodla porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů o vítězích. Ti tak mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže.

Vítězové, kteří budou také reprezentovat své země na světovém finále, se stali Aneta Matúšková a Filip Kocábek za Českou republiku a Zuzana Kistyová a Ivo Korčák za Slovenskou republiku. Porota rozhodla rovněž o vítězství Nikity Podovaylenka z Ukrajiny.

Slavnostního finálového večera se účastnila řada známých topmodelek agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například Eva Klímková, Aneta Měšťanová, Karo Čapková, Agáta Burešová, Rezi Šimonová a také slovenské topmodelky Sasha Gachulincová, Michaela Hlaváčková a další známé tváře z televize, filmu a hudebního světa.

Kdo si akci nenechal ujít a jaké outfity ovládly večer se podívejte v galerii. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné