Michaela Kociánová pořádá dražbu pro dobrou věc

Topmodelka Michaela Kociánová společně se Sašou Jánym z občanského sdružení Vetulus spouštějí platformu s názvem Liga pro seniory.
komerční článek 10. června 2023

Archiv Michaela Kociánová

Občanské sdružení Vetulus má za cíl pomáhat seniorům vést důstojný a lepší život. Zakladatelé Michaela Kociánová a Saša Jány sami v minulosti prošli péčí o seniora, toto téma je jim tedy více než blízké. Nyní spouští platformu s názvem Liga pro seniory, která bude více než informační a podpořit ji můžete i vy, zapojením se do dražby, kterou pořádá topmodelka na svém Instagramu.

Když móda pomáhá

Co přesně bude předmětem dražby? Jedná se o troje krásné šaty z dílny Elisabetty Franchi.

Elisabetta Franchi je italská módní návrhářka, která tvoří své modely od poloviny 90. let. Historie značky zachycuje příběh ženy, která si podmanila svět díky vlastnímu stylu, kreativitě a sebevědomí. Má přes 65 butiků po celém světě, jeden i v Praze v Pařížské ulici.

Její modely oblékají Angelina Jolie, Jessica Alba, Jennifer Lopez, Kendall Jenner a mnoho dalších. Elisabetta Franchi věnuje svou novou kolekci jaro a léto 2023 touze po cestování, i když pouze v představách. Nic není typické ani obvyklé. Kolekce je inspirována nomádským stylem života a územím od Nového Mexika po Argentinu - evokuje zvuk pampy a živost jihoamerických měst.

Zúčastnit dražby se můžete na topmodelčině Instagramu až do 14.6.2023, kdy dražba ve 22:00 skončí.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné