Měsíc lásky s módní značkou Zalando

Přední evropská online platforma pro módu a životní styl oslavuje měsíc lásky s osobnostmi, které se podělily o svá skutečná gesta lásky.
komerční článek 8. května 2023

Archiv Zalando

Aby Zalando inspirovalo ostatní a připomnělo místní české tradice, představuje sérii fotografií s osobnostmi, z nichž každá zprostředkovává různé úhly pohledu na lásku: lásku k našim rodičům, přátelům, partnerům, domácím mazlíčkům i k sobě samým.

Do projektu se zapojily módní ikona a influencerka Monika Marešová a její maminka Helena Harabinová, influencerka Anna Šulcová a její přítel, hokejista Vladislav Houška, rozhlasový a televizní moderátor Jan Musil s manželem Jakubem Garethem, rapper Paulie Garanda s přáteli Jakubem Králíkem a Tomášem Rotschedlem, influencerka Teri Hodanová se svým psem Fínou a Bé Hu Nguyen, která ztělesňuje sebelásku.

Fotografie zachycené v Praze představují edici jarně-letních outfitů vybraných z širokého portfolia značek dostupných na Zalandu, které se hodí pro každou příležitost: od lehkých šatů a klasických džínů až po trendy sukně, studentské bundy a barevné doplňky. Zamilujte se do květnové edice plné osvěžujících barev, jarních kousků a vzdušných materiálů. Ať už zvolíte rafinovanou eleganci nebo nejaktuálnější módní trendy, na Zalandu vždy najdete to, co hledáte - od cenově dostupné po prémiovou módu. Objevte tisíce značek, které si získají vaše srdce a naplňte máj láskyplnými okamžiky se svými blízkými. Inspirujte se Zalando influencery a vyjádřete lásku svým blízkým láskyplným gestem ve vašem stylu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné