Skincare by Raye: top 5 beauty produktů, které se vyplatí vyzkoušet

Textařka a zpěvačka Raye ví, jak o sebe pečovat. A ráda své triky předá dál...
Text: Kristýna Schafferová 18. srpna 2023

Foto: Instagram (@raye)

Její jméno vám možná na první dobrou nic neřekne, co se ale její tvorby týče, tu už jste určitě slyšeli. Textařka a zpěvačka Raye (25) se až teď dostává do povědomí, přestože svou kariéru začala už před 8 lety. Hudbu napsala pro řadu etablovaných umělců, od Johna Legenda, Charli XCX, Madison Beer, Hailee Steinfeld až po Beyoncé. O tom, jak složitá její kariérní cesta byla se dozvíte v zářijovém Cosmopolitanu, teď se pojďme podívat na to, jaké beauty produkty Raye používá. A miluje! 

1. Čištění pleti

Ať už je Raye na turné, nebo má zrovna volnější program, nezapomíná se odlíčit. Ještě ve sprše proto používá čisticí gel Kiehl's Ultra Facial Cleanser, kterým odstraní všechen make-up a nečistoty. Micelární vodou pak dočistí oční okolí. Sama k tomu říká: "Někdy je těžké najít energii na to se odlíčit, ale pokud jde o krásu, je to důležité. Den se musí začínat s čistým plátnem...".

Jemný čisticí gel pro všechny typy pleti Ultra Facial Cleanser, Kiehl´s, 300 Kč

2. Hydratační krém

Zpěvačka už léta používá hydratační krém od značky Embryolisse, a protože má velmi suchou pleť, často ho nanáší jako pleťovou masku a nechá ho pořádně vstřebat. Jde o nejdůležitější součást její kosmetické taštičky, jejíž účinky vám odpřísáhne! 

Vyživující hydratační krém Moisturizers, Embryolisse (notino.cz), 278 Kč

3. Oční linky

Během turné upřednostňuje Raye výrazné líčení, zatímco v běžném životě dává přednost minimalističtějšímu make-upu. Obojí ale pojí dva produkty, které nosí pořád - řasenku a oční linky. Dopustit nedá na linky od Benefitu, které se skvěle nanášejí a vydrží všechno!

Matné tekuté oční linky Roller Liner, Benefit Cosmetics (prodává Sephora), 680 Kč

4. Lesk na rty

Raye používá spoustu make-up produktů, z drogérky si ale oblíbila lesk na rty Revlon, protože "je opravdu lehký a leský, a navíc velmi hydratuje. Je to vážně senzační produkt!". 

Lesk na rty s hydratačním účinkem Super Lustrous, Revlon, info o ceně v obchodě

5. Final touch - Bronzer

Raye má ráda jak tvářenku (používá Pat McGrath Skin Fetish v barvě Divine Rose), tak bronzer. Baví jí Beautiful Skin Sun-Kissed Glow od Charlotte Tilbury, který je k dostání ve 4 odstínech od světlého až po velmi tmavý.  

Bronzer Beautiful Skin Sun-Kissed Glow, Charlotte Tilbury, info o ceně v obchodě

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné