Skincare by Hunter Schafer: top 5 beauty produktů, které stojí i za naši pozornost

A cenu z rukou Hunter Schafer za nejoblíbenější kosmetiku přebírá...
Text: Kristýna Schafferová 19. července 2023

Foto: Getty Images

Hunter Schafer miluje výrazný make-up, ráda kombinuje barvy a vyhraje si s vlasy. Její láska k líčení začala už ve školce, kdy si všechny děti mohly jednou týdně vybrat z krabice pokladů malou drobnost pro radost - a Hunter padlo oko na malý lesk na rty, který od té doby nosila pořád u sebe. V dospělosti pak její nadšení vyústilo ve spolupráci s kosmetickými značkami Shiseido a Mugler. A tak vás asi nepřekvapí, že mezi jejími top produkty najdeme většinu právě od nich...

1. UV ochrana

Přestože Hunter ví, že je SPF důležitou součástí denní rutiny, dlouho opalovací péči nenosila - vadil jí mastný pocit, který pak na pleti zůstal. Díky spolupráci s Shiseido ale narazila na svatý grál v podobě krému Shiseido Urban Environment. Ten chrání pleť před negativními vlivy UVA i UVB záření a kromě ochranných filtrů obsahuje také spirulinu jako prevenci stárnutí a kyselinu hylaluronovou pro větší hydrataci. 

Matující opalovací krém na obličej SPF 30 Sun Care Urban Environment Age Defense, Shiseido (notino.cz), 950 Kč 

2. Vůně

Růžový pepř, ylang-ylang, jasmín, santal... A k tomu bourbonská vanilka a pomerančový květ. Parfémovaná voda Angel Elixir je výrazná, hřejivá, extravagantní a přesto důvěrně známá. Stejně jako Hunter sama. Flakon je samozřejmě opakovaně plnitelný.

Angel Elixir EDP, Mugler, 3700 Kč za 100 ml

3. Vlasový olej

Barvením a stylingem namáhané vlasy krotí Hunter pomocí olejíčku, který vetře do konečků a když je potřeba, tak i do délek. Vybrala si k tomu olej Honey Infused od Gisou, který obsahuje med Mirsalehi pocházející z udržitelných zdrojů. Med je totiž skvělá přírodní hydratační látka vyrovnávající přirozenou rovnováhu vlhkosti pramenů...

Vlasový olej Honey Infused, Gisou (prodává Sephora), 1970 Kč

4. Hydratační krém

Největší pozornost směřuje Hunter k čištění pleti a k hydrataci, protože bez těchto dvou kroků není pleť zkrátka a dobře šťastná a umí to sdělit dostatečně nahlas! Na poličce v koupelně jí proto nechybí hloubkově hydratační krém Essential Energy Hydrating Cream od Shiseido. Ten kromě mikronizované kyseliny hyaluronové obsahuje také extrakt z ženšenu, který zmírňuje jemné vrásky a extrakt z kůry citrusu unshiu, jenž aktivuje přirozenou hydrataci pokožky. 

Hloubkově hydratační krém Essential Energy Hydrating Cream, Shiseido, 1591 Kč

5. Oční linky

Hunter ráda experimentuje s líčením očí. Vykreslením tvarů a vzorů má pocit, že se mohla plně vyjádřit. A ještě víc ji baví hrát si s různými barvami jak tužek, tak očních stínů. Celý make-up pak podléhá její momentální náladě, jak říká: Hodně záleží na tom, jaký mám zrovna den. 

Tužka na oči Kajal InkArtist, Shiseido, 650 Kč

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné