Millie Bobby Brown se vrhla do virálního Scandi účesu

Millie Bobby Brown je nejnovější celebritou, která si osvojila virální skandinávskou linii vlasů - trend, který na TikToku zaznamenal více než 27 milionů zhlédnutí. Tato technika zesvětlení vlasů dodává pleti zářivý nádech, což je ideální pro přirozený letní vzhled.
Text: Jan Houška 31. července 2023

Foto: Instagram.com/milliebobbybrown

Pokud jste v poslední době byli na BeautyToku (ano, tak se říká místům TikToku, kde se řeší beauty), určitě vám neunikl vlasový trend, který vzbudil velký rozruch. Takzvaně skandinávký trik, technika zesvětlení vlasů, která má už více než 28 milionů shlédnutí.

Jako jedna z posledních se trendu ujala Millie Bobby Brown. V postech na Instagramu nám už několikrát ukázala své nové vlasy, které jsou obarveny právě ve stylu scandi trendu, tedy pouze zesvětlené pramínky vpředu.

Millie poprvé odhalila svou novou barvu vlasů minulý měsíc prostřednictvím selfie na stories své kosmetické značky florence by mills. Fotka ukazovala její přirozené brunetové vlasy vylepšené jemně přidanými blond melíry, známými jako melíry 'money piece'. Tyto prameny rámují její obličej a vytvářejí efekt svatozáře.

"Skandinávský trik", který často nosí právě skandinávské dívky, dodává pleti jasný, sluncem políbený vzhled. Je to ideální účes pro přirozený vzhled v tomto létě a hlavně je to styl, který si zakládáme pro naši budoucí vlasovou inspiraci. Koneckonců, vlasy políbené sluncem se do posledních chmůrných dní velmi hodí, že?

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné