Kate Spade Chérie, vůně v duchu pop-artu

Kate Spade New York uvádí vůni Chérie, která přináší svěžest a barvy do světa parfémů. Americká módní značka se pouští do nového dobrodružství s hravým a ženským parfémem v duchu pop-artu.
komerční článek 16. června 2023

Archiv Cosmo Flower day

V roce 2023 se s uvedením nejnovější vůně značky Kate Spade New York rozvíjí pestrý a dynamický příběh. Má láskyplný název Chérie, který ve francouzštině znamená "drahoušek". Přenáší radostného ducha značky do Paříže. Vůně i design flakonu jsou inspirovány dynamikou po-artu.

Vůně srší energií a ženskostí

Chérie se otevírá výbušnými a šťavnatými tóny červeného rybízu a malin, které se mísí s jiskřivou italskou mandarinkou. Srdce tvoří květiny jako hrachor vonný, růže a něžný jasmín. Základní tón je dokonale vyváženou směsí bílých dřevin a Ambrofixu® v uklidňujícím pižmu.

Vytvořila ji parfémářka Louise Turner ze společnosti Givaudan. Vyjádřila tak svůj vlastní radostný, zářivý a povznášející styl. Zachycuje nejen vůni květin a texturu okvětních lístků, ale také smysl pro ženskost, emoce a optimismus.

Barevná jako bonbón a kulatá jako třešeň

Je to Chérie nebo Cherry? Výrazný flakon v lesklém zaobleném tvaru a jasných barvách má barevnou kombinaci typickou pro Kate Spade. Červená vzbuzuje vášeň a akci, zatímco zářivá růžová symbolizuje romantiku, ženskost a hravost. Design je poklonou minimalismu a jasným barvám Ellswortha Kellyho i ikonickým závodním pruhům značky Kate Spade.

Pařížská love story

Kampaň vypráví pařížský milostný příběh plný překvapení a něhy. Sleduje hrdinku (Margaux Van Kommer), jak na kole projíždí ulicemi města lásky, kde ji její městské toulky zavedou z gurmánských pařížských cukráren do okouzlující atmosféry květinového trhu a zakončí vášnivým shledáním s milencem na pozadí Seiny.

K dostání v Sensualite.cz a parfumeriích Sephora.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné