Jak na look podle Zey? Zkuste celé líčení krok za krokem

Jedna z nejlepších make-up artistek u nás - Michaela Ohemová - vám ukáže, jak na summer look naší červencové coverstar!
Text: Redakce 7. července 2023

FOTO: JAKUB GULYÁS; STYLING: LENKA KERMES (SE ŠPERKY APART); MAKE-UP A VLASY: MICHAELA OHEMOVÁ (S PRODUKTY YSL)

Zpěvačka, herečka a tanečnice Zea právě na chorvatském ostrově Hvar natáčí komediální krimi seriál Dobro došli. Vypravili jsme se za ní, abychom nafotili letní coverstory plnou moře a slunce, a rovnou ji při té příležitosti vyzpovídali, co je pro ní v životě nejdůležitější (dočtete se v červencovém Cosmopolitanu). Zajímá vás, jak vznikl klíčový glow look? A rádi byste ho zkusili i vy? Máme pro vás postup krok za krokem přímo od make-up artistky Michaely Ohemové. 

„Celé focení byla úžasná jízda, kde se na jednom ostrově sešla skvělá parta inspirativních lidí. A podle toho jsem vytvořila kompletní make-up look by YSL. Klíčovým prvkem je řasenka Lash Clash Extreme Volume od YSL v modrém odstínu Blue, která je pronikavě modrá jako nebe a moře dohromady. Celý look vznikal v mé hlavě organicky během focení, už na začátku jsem ale věděla, že do něho chci dostat svobodu, odvázanost, moře, nebe a západ slunce,“ říká make-up artistka Michaela Ohemová.

Celý look zvládnete i vy. Jak na to?  

1. Nejprve na pleť naneste podkladovou bázi Touche Éclat Blur Primer a připravte ji tak na aplikaci make-upu. Toho Michaela použila jen velmi málo na začištění nerovností, a to All Hours v odstínu MN10 smíchaný s kapkou odstínu DN1. Make-up je voděodolný a krásně projasňuje.

2. Zaměřte se na oči, které by měly být klíčovým prvkem celého looku. Z paletky Couture Mini Clutch 500 Medina Glow vyberte třetí a čtvrtý stín, naneste je na víčko, rozblendujte je do prostoru celého oka a vykonturujte až k nadočnicovému oblouku.

3. Poté použijte paletku Couture Mini Clutch 910 Trocadero Nights, konkrétně první dva stíny (stříbrný a zlatý). Stříbrný stín lehce naneste na pohyblivé víčko, rozblendujte a spojte dohromady se stíny, kterými jste předtím konturovali oko. Vytvoří se nádherný metalický look. Slunce dostanete do vzhledu pomocí zlatého stínu, který jemně naneste do vnitřního koutku oka.

4. Vykreslete modrou oční linku Crush Liner 06 Blue pod řasy – dodá hloubku a opticky protáhne řasy.

5. Na závěr pak použijte modrou řasenku Lash Clash Extreme Volume. Nebojte se více vrstev, pohled pak bude pronikavý jako moře a nebe dohromady.

6. Rty nechte přirozené a celé dílo přestříkejte olejem Or Rouge, který vytvoří mokrý glow efekt.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné