Elektrizující pohled, šokující objem a extrémně černé řasy bez zbytečného zatížení!

Připraveni na pocit vzrušení? Seznamte se s novou řasenkou Thrill Seeker Pitch Black od Rimmel London, která dodá řasám neuvěřitelný objem, aniž by je zatěžovala. Složení je nyní obohaceno o ultra černé pigmenty, které opticky zvětší vaše oči.
komerční článek 15. září 2023

Archiv Coty - Rimmel

Lehké a krémové složení obohacené o vyživující panthenol řasy pozvedne, zatímco unikátní kartáček s ultra měkkými štětinkami je precizně oddělí bez žmolkování a zároveň vytvoří šokující objem s nadpozemskou délkou. Ultra černé pigmenty navíc poskytnou naprosto extrémní černou barvu vašim řasám. Váš nový drama pohled si okamžitě zamilujete! Kartáček je šetrný k řasám, po kterých jemně klouže a s každou další vrstvou si vykouzlíte ještě více elektrizující pohled bez rozmazávání. A jak dlouho vám řasy vydrží takto perfektní? Máme pro vás další skvělou zprávu -  tato dlouhotrvající řasenka vám vydrží po celý den a to bez rozmazání. Jste také tak nadšení?

Získejte vzrušující pohled, po kterém toužíte. Užijte si odvážný objem a výrazné řasy bez zatížení s řasenkou Wonder’Volume Thrill Seeker nově v odstínu Pitch Black od Rimmel London. Live the London look.

Více na rimmellondon.cz

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné