Jaký jsme pro vás připravili program na akci Cosmopolitan BE AUTHENTIC?

Den plný sebepoznání, inspirace a motivace, jak být svým nejautentičtějším já, může začít! ♥️ Kde: SPOJKA KARLÍN (Pernerova 697/35) Těšíme se na vás!
Redakce 1. září 2022

Getty images

12:30 – 14:30 KNOW YOURSELF & WORK IT!

Úvod s šéfredaktorkou Adélou Mazánkovou a psycholožkou Lindou Krumpholcovou. Interaktivní přednáška na téma: Poznejte sami sebe a to nejsilnější, co ve vás je!

15:00 – 15:30 BE COSMOPOLITAN / WORKSHOP

Šéfredaktorka Adéla Mazánková o DNA Cosmopolitanu a o tom, jak dlouhodobě udržet autenticitu značky. Módní ředitel Honza Pokorný na téma, jak pracuje stylista s různými typy a charaktery osobností na focení i mimo něj. Jaká jsou stylistická DOs & DON ́Ts?

15:30 – 16:15 BE BOLD

Influencerka a naše listopadová coverstar Teri Hodanová na téma rebrandingu v přímém přenosu a jak použít sociální sítě při hledání svého pravého já, a go-to market stratég na zahraniční trh Markéta Růžičková na téma: Jak najít svůj hlas i na úplně cizím trhu.

16:15 – 17:00 BE A TEAMWORKER

Filmová producentka a majitelka talentové agetury Nochi Julie Žáčková na téma: Young talents a proč jim víc věřit, Juliana Summerling managing director slovenské značky Buffet Clothing o budování identity brandu a spolumajitel secondhandu 1981 David Homola na téma: Jak postavit budovat firemní kulturu a práce s mladým kolektivem.

17:00 – 17:45 BE AUTHENTIC

Vizuální básnířka a creative director Michaela Fenklová na téma: Odhalení duše a kdy z ní udělat projekt, a kreativní foodstylistka Barbora Gábová na téma: Kreativní kolektiv – výhody a nevýhody dynamické spolupráce a síla flexibility.

18:00 – 18:30 ROZLOUČENÍ A UKONČENÍ EVENTU

Rozbor moodboardů a networking.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné