Hýbejte se s TERIBEAREM!

Aneb Prima pohyb s medvědem!
Text: Redakce 28. srpna 2023

Foto: Getty Images

Charitativní happening Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem se bude konat už 14. - 23. září. Akce pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem letos proběhne ve virtuální podobě, takže bude možné zapojit se odkudkoliv a sbírat kilometry během či chůzí bez limitů.

Happening odstartuje ve čtvrtek 14. září v 11 hod. a bude probíhat virtuálně, kdy s pomocí sportovní aplikace viRACE bude možné zapojit se kdykoliv od zahájení až do soboty 23. září nonstop, ze všech koutů ČR i světa.

Výtěžek akce adresně pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem. Všem, kdo chtějí pomoci pohybem, nabízí nenáročnou a neomezenou možnost, ať už chůzí nebo během sbírat kilometry pro dobrou věc.

Pro ty, kterým by chybělo setkání s Teribearem „naživo“ máme dvě dobré zprávy! Ve středu 13. září se v lesoparku Štěpánka v Mladé Boleslavi bude konat jednodenní charitativní akce TERIBEAR hýbe Mladou Boleslaví, a to pod záštitou ŠKODA AUTO. V sobotu 23. září zase můžete přijít na Výstaviště v Praze, kde proběhne komunitní zakončení celé akce a závěrečné vyhlášení výsledků.

Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách happeningu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné